LULLALOVE ZAWIESZKA DO SMOCZKA MR B MRB

MRB-0011

Neuf

Pluszowa zawieszka do smoczka i gryzaka z kultowej linii SuperZabawka MRB.

Plus de détails

W magazynie, wysyłka w 24h!

39,99 zł TTC

En savoir plus

Pluszowa zawieszka z wizerunkiem superbohatera MRB utrzyma smoczek i gryzak zawsze blisko dziecka. Zawieszka została zaprojektowana zgodnie z zasadami harmonijnej stymulacji zmysłów niemowląt i małych  dzieci. Kontrastowe kolory, różnorodne faktur oraz metki zachęcają dziecko do interakcji, pomagając w rozwoju sensorycznym oraz ćwiczeniu koordynacji ręka-oko. Zabawa misiem dodatkowo uspokaja dziecko.

Czy wiesz, że mózg niemowlęcia w ciągu minuty produkuje 200.000 neuronów? Wszystkie bodźce, które docierają do dziecka, są przez mózg przetwarzane i gromadzone w formie nowych synaps. Połączenia te stanowią podstawę rozwoju inteligencji człowieka. W pierwszym okresie życia najlepsze są zabawki o zdecydowanych barwach, różnorodnych materiałach i elementach zachęcających do chwytania. Właśnie taka jest linia zabawek MRB <3 Zatem czas na naukę poprzez zabawę!

Plusz, z którego wykonano produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 tzn., że został przebadany pod kątem szkodliwych substancji i jest bezpieczny dla małych dzieci. Smoczek lub gryzak można zaczepić o sznurek.

 

Uwaga:
Zawsze przypinaj zawieszkę do ubranka dziecka. Dbaj o to, aby dziecko nie gryzło samego klipsa.

Produkt polski.

Avis

Donnez votre avis

LULLALOVE ZAWIESZKA DO SMOCZKA MR B MRB

LULLALOVE ZAWIESZKA DO SMOCZKA MR B MRB

Pluszowa zawieszka do smoczka i gryzaka z kultowej linii SuperZabawka MRB.

Accessoires

30 autres produits dans la même catégorie :