LULLALOVE SUPER ZABAWKA MR B MRB TERMOFOR

P_MRB

Ny produkt

Termofor - zabawka sensoryczna z wkładem solnym.

Zabawka składa się z następujących elementów:

- zabawka sensoryczna Mr B

- wkład solny tzw. ogrzewacz

Mer detaljer

W magazynie, wysyłka w 24h!

89,99 zł inkl.

Lägg till i önskelistan

Datablad

MateriałBawełna
WłaściwościTermofor

Mer information

Termofor - zabawka sensoryczna z wkładem solnym.

Zalety:

- wkład ogrzewający wielokrotnego użytku
- kontrastowe kolory (biel, czerń, czerwień) stymulujące wzrok niemowlaka
- kolorowe metki oraz szeleszcząca nóżka
- lekki, rączki i nóżki łatwe do chwytania oraz gryzienia
- wyprodukowany w całości w Polsce
- tkaniny posiadają certyfikat Bezpieczny dla Dziecka

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk. Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu. Dokładny opis masażu dostępny na stroniewww.sposobnakolke.pl

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Dzięki kieszeni izolacyjnej znajdującej się na plecach MR B temperatura utrzymuje się do godziny (czas zależny jest od temperatury otoczenia). Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy wygotować wkład według instrukcji na opakowaniu. Wkład jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem. Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku.

MR B może być używany przez całą rodzinę!  Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach. Świetnie sprawdza się podczas przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli, jako ciepły kompres, kiedy stosowanie maści rozgrzewającej jest niemożliwe. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła.

SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz. Sam wkład ogrzewający nie jest zabawka! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy euti-przytulanka.

W jednym zestawie znajduje się jeden ogrzewacz. W przypadku chęci zakupu dodatkowych wkładów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Omdömen

Skriv din recension

LULLALOVE SUPER ZABAWKA MR B MRB TERMOFOR

LULLALOVE SUPER ZABAWKA MR B MRB TERMOFOR

Termofor - zabawka sensoryczna z wkładem solnym.

Zabawka składa się z następujących elementów:

- zabawka sensoryczna Mr B

- wkład solny tzw. ogrzewacz

Tillbehör