LITTLE DUTCH ZOO W WALIZCE

LD4445

Nowy produkt

Przenośne Zoo w walizeczce zamykanej na magnez z wygodną rączką do przenoszenia to nowa wersja naszego Miasta w walizce.

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przenośne Zoo w walizeczce zamykanej na magnez z wygodną rączką do przenoszenia to nowa wersja naszego Miasta w walizce. W skład zestawu wchodzi 15 różnych figurek, od zwierzątek, po karuzelę i stragan z lodami. Wszystkie figurki są wykonane z drewna. Zabawka ta służy przede wszystkim nieskończonej wyobraźni dziecka, który może się nie bawić na wiele różnych sposobów. Karton został wykonany z wyjątkowo grubej i wytrzymałej tektury, a dzięki rączce jest wygodny do przenoszenia. 

Wiek: rekomendowane od 18 miesiąca życia

Wymiary: 25 x 11 x 18 cm

Recenzje

Napisz opinię

LITTLE DUTCH ZOO W WALIZCE

LITTLE DUTCH ZOO W WALIZCE

Przenośne Zoo w walizeczce zamykanej na magnez z wygodną rączką do przenoszenia to nowa wersja naszego Miasta w walizce.

15 innych produktów w tej samej kategorii: