JANOD Jeż układanka drewniana

J05339

Nowy produkt

Układanka drewniana jeż francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie. Zapytaj o dostępność!

86,13 zł brutto

-13%

99,00 zł brutto

Oferta kończy się za:

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Układanka drewniana jeż francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek. Zabawa polega na dopasowaniu cyferek z kolorowych elementów do liczby kropek na podstawie. Poznawanie cyferek wspiera dobór kolorów  na klockach, które układają się w tęczę. Układanka składa się z podstawy i 10 różnokolorowych elementów. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.
Układanka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! 
Janod – JUST PLAY

Recenzje

Napisz opinię

JANOD Jeż układanka drewniana

JANOD Jeż układanka drewniana

Układanka drewniana jeż francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka. 

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii: