Sposoby płatności1. Przelew tradycyjny

Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

ALIOLI Dariusz Chlebek

Krzeczów 224

32-433 Krzeczów

Nazwa banku: IDEA BANK

Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA 

Kod BIC Idea Bank: IEEAPLPA 

Wpłaty w PLN (polski złoty) należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego:

67 1950 0001 2006 0057 0178 0001

Wpłaty w EURO należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego:

TYLKO EURO JEST AKCEPTOWANE!!!: PL 40 1950 0001 2006 0057 0178 0002

2. Płatność za pobraniem (gotówką lub kartą bankową)

Zapłać gotówką lub kartą bankową (płatniczą lub kredytową) kurierowi przy odbiorze przesyłki.

W razie braku terminala do płatności kartami przez kuriera, poproś kuriera o płatność terminalem w kolejnym dniu.

3. Wpłata za pośrednictwem DotPay

Głównym operatorem płatności elektronicznych w ALIOLI.pl jest DotPay. DotPay istnieje na rynku od 2000 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 

DotPay

4. Wpłata za pośrednictwem PayU

Zostajesz przekierowany do systemu, gdzie wybierasz swój bank i dokonujesz przelewu. Najszybsza forma realizacji płatności. PayU jest najpopularniejszym i najbezpieczniejszym systemem płatności online. Z systemu korzysta m.in. Allegro.

payu.jpg

5. Wpłata za pośrednictwem Przelewy24

Jest to jedna z najnowocześniejszych, najbezpieczniejszych i najszybszych metod płanotści elektronicznych.

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

Bezpieczeństwo transakcji i danych wyznacza kierunek rozwoju Przelewy24. Na każdym etapie prac nad systemem priorytetem jest spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter należącym do naszej firmy. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.

Środki wpłacone na konta Przelewy24 są w możliwie najkrótszym czasie przekazywane na konta docelowe odbiorców. Staramy się tak ustalać reguły wypłat z partnerami, aby pieniądze były zdeponowane na kontach Przelewy24 przez jak najkrótszy czas.

Znalezione obrazy dla zapytania przelewy24

6. Wpłata za pośrednictwem PayPal

System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

Bezpieczeństwo: Dane finansowe przechowywane są bezpiecznie w systemie PayPal i nie ma potrzeby ich ponownego wprowadzania w czasie dokonywania płatności w sklepie internetowym.

Wygoda: Nie musisz wypełniać długich formularzy. Płacisz kilkoma kliknięciami.

Szybkość: Pieniądze natychmiast uznawane są na koncie PayPal sprzedającego, dzięki czemu sklep szybciej realizuje Twoje zamówienie.

Jak zacząć?

Załóż konto PayPal i dodaj do niego środki z rachunku bankowego lub kartę kredytową. W czasie dokonywania płatności w sklepie internetowym, wybierz płatności PayPal. Zaloguj się i zapłać. Nie musisz mieć przy sobie swoich danych finansowych. System PayPal przechowuje je dla Ciebie!

Podobny obraz