Lista produktów producenta: La Millou

La Millou to marka dla dzieci i rodziców ceniących jakość produktów takich jak kocyki, pościele, rożki, torby itp.

La Millou to niezwykle kolorowa kraina, miękka, milutka i przyjemna – dokładnie taka jaką kochają dzieci, ale czy tylko dzieci? Bo przecież kto z nas nie chciałby się wtulić w miękką i przyjemną w dotyku tkaninę? Choć jest to marka produkująca głównie artykuły dziecięce, z myślą o rodzicach i ich ważnej roli stworzyła również wyjątkowe produkty dedykowane dorosłym.


Jak powstało La Millou? Z potrzeby otaczania się rzeczami ładnymi. Podczas kompletowania wyprawki dla swojego dziecka założycielka marki została zbombardowana infantylnymi i kiczowatymi produktami, które nie spełniały jej oczekiwań. Wraz z przyjaciółką doszły do wniosku, że trzeba zapełnić niszę i stworzyć firmę, która spełni wymagania współczesnych rodziców. I tak narodził się pomysł na stworzenie marki oferującej wyjątkowe artykuły dziecięce. Obecnie w ofercie marki znajdziemy między innymi bestsellery – kocyki Minky oraz Kurki Babci Dany. Jednak to nie wszystko! Producent oferuje nam różnego rodzaju poduszki i pościeleotulacze bambusowewkładki do wózka, torby i akcesoria.


Według założycieli marki, La Millou oznacza miło, kolorowo i bezpiecznie i faktycznie takie jest. Bo przecież produkty wykonane są z miłych w dotyku tkanin, ozdobione kolorowym, ciekawym wzorem i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek popularne kocyki minky, które obecnie cieszą się ogromną popularnością, to nic dziwnego, bo kocyki La Millou to najwyższa jakość i najwyższa miękkość. Wszystkie tkaniny z których zostały uszyte produkty La Millou powstają w Polsce i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty a wiele z nich uzyskało nagrody lub wyróżnienia w konkursach a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.


Design, czyli dla każdego coś dobrego. W La Millou każdy znajdzie coś dla siebie, są spokojne wzory, które pokocha miłośnik klasyki i prostoty, modne motywy, które wpadną w oko tym, którzy lubią być na bieżąco, oraz całkowicie nietuzinkowe i szalone nadruki, które docenią fani oryginalności. Niektóre z kolekcji zaprojektowane zostały przez utalentowane aktorki i ambasadorki marki. Maja Bohosiewicz stworzyła wesołą kolekcje jednorożców „by Maja Bohosiewicz”Anna Mucha zaprojektowała aż trzy kolekcje - „by Anna Mucha” „Royal Skulls” oraz „Ptasie Radio”Magda Różdżka stworzyła subtelną kolekcję „Meggie Rose”, z której część dochodu przeznaczona jest na niemowlęta z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Kasia Zielińska natomiast jest autorką kolekcji „by Kasia Zielińska”

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 3243 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 3243 elementów