Lista produktów producenta: ColorStories

ColorStories wierzy, że pokój małego dziecka to szczególne miejsce, pełne magii, marzeń i kolorowych snów. Dlatego projektuje nie-zwykłe rzeczy z duszą, które nie tylko stymulują rozwój maluchów, ale również zapewniają im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. 

ColorStories wierzy, że pokój małego dziecka to szczególne miejsce, pełne magii, marzeń i kolorowych snów. Dlatego projektuje nie-zwykłe rzeczy z duszą, które nie tylko stymulują rozwój maluchów, ale również zapewniają im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w Polsce. Projektują współpracując z wybitnymi polskimi rysownikami. Każdy produkt jest starannie wykończony, przetestowany, uszyty z najlepszej jakości materiałów. Wszystko to po to, abyście mogli spać spokojnie i śnić kolorowo.


Motto ColorStories to Beacause we really care (Ponieważ nam nie jest wszystko jedno). To nie jest slogan wiszacy na ścianie. To wartość, którą kierują się we wsztstkim co robią. Dlatego oprócz produktów starają się aby również Wasze zadowolenie były na najwyższym poziomie. 


Zapraszamy Was również do dołączenia do Colorstories na faceooku: https://www.facebook.com/COLORSTORIES.pl.NIEBANALNYdesignDLAdzieci?ref=hl ColorStories na Facebooku

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 490 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 490 elementów