LA MILLOU KURA BABCI DANY ELECTRIC BLUE KRAINA MLEKIEM I MIŁOŚCIĄ PŁYNĄCĄ

HEN-EB-KMMP

Neuer Artikel

Niesamowicie miękka i wygodna poduszka do karmienia Kura Babci Dany.

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

109,00 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

Wysokość40
Szerokość50

Mehr Infos

Niesamowicie miękka i wygodna poduszka do karmienia Kura Babci Dany z limitowanej kolekcji.

Kura to nasza wypasiona, wielofunkcyjna poducha: do przytulania, do spania lub karmienia. Może służyć również rodzicom – w podróży, jako poducha pod laptopa, do odpoczynku  przy książce lub przed telewizorem...

Wykonana jest z naszego mięciutkiego misia, a jej grzebień i brzuch z najwyższej jakości bawełny w większości naszych wzorów. Kura wypełniona jest atestowanym, antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki temu jest niesamowicie sprężysta i idealnie dopasowuje się kształtem do naszych potrzeb. Dochód ze sprzedaży kolekcji będzie wspierał Fundację Krainy Mlekiem i Miłością Płynącą. Więcej o fundacji poniżej.

Fundacja Kraina Mlekiem i Miłością płynąca promuje karmienie naturalne w Polsce. Pomaga oswoić przestrzeń publiczną z widokiem mamy karmiącej piersią. Wspieramy kobiety poprzez edukację w zakresie laktacji, pomoc specjalistów oraz zmieniamy miejsca użytku publicznego na  przyjazne mamie i dziecku. Kraina ma swój początek oraz serce w projekcie fotograficznym. Około 130 fotografów z całego kraju wykonuje charytatywnie zdjęcia mamom karmiącym naturalnie.
Pokazując naturalne piękno, emocje i bliskość karmiącej mamy oraz jej dziecka.  Projekt fotograficzny  „Kraina mlekiem i miłością płynąca” stał się rozpoznawalnym w całym kraju promotorem karmienia naturalnego. Dzięki wielu fotografom oraz niezwykłym- zwykłym modelkom i ich maleństwom udało się stworzyć przepiękne obrazy przepełnione mlekiem i matczyną miłością ! Dzięki wsparciu partnerów i sponsorów co roku Fundacja wydaje kalendarz z fotografiami mam karmiących, z którego całkowity dochód przekazywany jest na cele charytatywne. W 2015 roku wparliśmy Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, natomiast zebraną kwotę w 2016 roku przekazaliśmy na rzecz wcześniaków ze szpitala św.Zofii w Warszawie.
Kupując produkty „krainowe” z charakterystycznymi kwiatkami pomagasz zmieniać sytuację mam karmiących naturalnie. Dzięki Twojemu wsparciu fundacja może organizować wystawy ze zdjęciami z sesji karmiących, fundujemy wydruki zdjęć do szpitali i przychodni, tak samo jak fotele do karmienia. Mamy wiele planów i pomysłów- wszystkie nasze działania fundacja opisuje na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. www.mlekiemimiloscia.pl     www.facebook.com/mlekiemimiloscia

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany w firmowy, płócienny woreczek i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower,  urodziny lub inną, przyjemną okazję.

Wymiary: 50 x 40 cm

Bewertungen

Eigene Bewertung verfassen

LA MILLOU KURA BABCI DANY ELECTRIC BLUE KRAINA MLEKIEM I MIŁOŚCIĄ PŁYNĄCĄ

LA MILLOU KURA BABCI DANY ELECTRIC BLUE KRAINA MLEKIEM I MIŁOŚCIĄ PŁYNĄCĄ

Niesamowicie miękka i wygodna poduszka do karmienia Kura Babci Dany.

Zubehör

    30 andere Artikel in der gleichen Kategorie: