Cyrk kolejka drewniana zestaw 52 części, Janod

J08521

Neuer Artikel

Zestaw kolejka drewniana Cyrk francuskiej marki Janod to idealny prezent dla każdego dziecka.

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

365,00 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Mehr Infos


Zestaw kolejka drewniana Cyrk francuskiej marki Janod to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw składa się z 52 przepięknie zaprojektowanych elementów: torów, mostku, przejazdu kolejowego, pociągu z lokomotywą i 3 wagonami oraz innych figurek drewnianych, takich jak akrobaci, zwierzęta tresowane, elementy do akrobacji czy samochodzik z przyczepą. Dodatkowo, w komplecie znajduje się pudełko w kształcie namiotu cyrkowego, które stanowi dodatkowy element scenerii.  Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z cyrkiem w roli głównej. 
Zabawka zaprojektowana we Francji, zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent. 

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają kreatywne myślenie. Zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

kategoria:zestawy i kolejki drewniane
seria:STORY BOX
indeks:J08521
producent:Janod
wiek:3 - 8
liczba elementów:52
materiał:drewno
design:Francja
wymiary produktu:60 x 12 x 40 cm
waga produktu:2,4 kg
wymiary opakowania:60 x 12 x 40 cm
bezpieczeństwo i jakość:EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Bewertungen

Eigene Bewertung verfassen

Cyrk kolejka drewniana zestaw 52 części, Janod

Cyrk kolejka drewniana zestaw 52 części, Janod

Zestaw kolejka drewniana Cyrk francuskiej marki Janod to idealny prezent dla każdego dziecka.

27 andere Artikel in der gleichen Kategorie: