Janod Piesek drewniany do ciągnięcia duży

J080801

Neuer Artikel

Piesek do ciągnięcia francuskiej marki Janod to idealny towarzysz pierwszych kroków dziecka.

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

145,00 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Mehr Infos

Piesek do ciągnięcia francuskiej marki Janod to idealny towarzysz pierwszych kroków dziecka. Dzięki elastycznej konstrukcji piesek śledzi kroki dziecka niczym prawdziwy pupil, machając ogonkiem. Dzięki przegubowej budowie łatwo się nim skręca, a szeroki rozstaw kół zapewnia stabilność podczas zabawy. Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki, która dodatkowo nie rysuje podłogi w domu. Piesek posiada czerwoną obrożę, materiałowe uszy i merdający ogonek. 
Zabawka zaprojektowana jest we Francji. Zapakowana w charakterystyczny karton, który ułatwia przenoszenie pieska. Idealny na prezent. 

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! 
Janod – JUST PLAY

kategoria:zabawki edukacyjne
seria:-
indeks:J08081
producent:Janod
wiek:12m +
liczba elementów:-
materiał:drewno
design:Francja
wymiary produktu:37 x 16 x 25 cm
waga produktu:0,73 kg
wymiary opakowania:37 x 16 x 25 cm
bezpieczeństwo i jakość:EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Bewertungen

Eigene Bewertung verfassen

Janod Piesek drewniany do ciągnięcia duży

Janod Piesek drewniany do ciągnięcia duży

Piesek do ciągnięcia francuskiej marki Janod to idealny towarzysz pierwszych kroków dziecka.

28 andere Artikel in der gleichen Kategorie: